Podsumowanie I semestru

Szanowni Państwo!

W dniu 24 stycznia 2017 r. (wtorek) odbędą się w naszej szkole spotkania wychowawców klas z rodzicami. Rodziców klas trzecich Gimnazjum zapraszamy na spotkanie z Dyrekcją Szkoły o godz. 17.00 na łącznik I piętra, gdzie podsumowane i omówione zostaną wyniki próbnego egzaminu gimnazjalnego przeprowadzonego w grudniu 2016 r. W tym dniu nie zaplanowano konsultacji nauczycielskich.

Natomiast o godz. 16.30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców, na które zapraszamy wszystkich przewodniczących Rad Oddziałowych.

O godz. 18.15 w sali 315 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie wymiany międzynarodowej młodzieży ze szkołą Hainberg Gymnasium w Getyndze. Spotkanie poprowadzą nauczyciele: p. Marzenna Zielke oraz p. Wojciech Kujawa.